150 ZDOBYWCĄ PUCHARU POLSKI 3V3

W rozegranym w poprzedni piątek finale Ball3d Pucharu Polski 3vs3 drużyna 150 wygrała z zespołem zyu aż 5;0 zdobywając tym samym B3D Puchar Polski w formacie 3v3 2021. To kolejne trofeum do kolekcji tego klubu który swoją dominacje pokazał dopiero od 2 części turnieju, lecz w całym pucharze doznał tylko jednej porażki walkowerem z iyx#. W całym turnieju drużyna prowadzona przez terkza zdobyła 43 bramki (więcej posiadały tylko drużyny OG – 60goli oraz zyu – 58goli). W pierwszej fazie turnieju gra tego zespołu nie była może zadowalająca ponieważ początkowe mecze układały się na styku z rywalami, wygrywając tylko 1 bramką. Maszyna ta została napędzona dopiero w końcówce 2 fazy turnieju oraz fazie pucharowej gromiąc rywali kolejno 8:2; 11:4 oraz w wielkim finale 5:0.
W Pucharze polski wystąpiło łącznie 19 zespołów, co jest imponującą liczbą która stanęła na starcie rozgrywek strzelając łącznie w całym turnieju 472 bramki co daje niesamowitą statystykę.
Dziękujemy serdecznie za udział wszystkim uczestnikom i drużynom Ball3d Pucharu Polski 3v3 2021 za poświęcenie swojego czasu i za chęć rozgrywania spotkań w tym turnieju oraz składamy gratulacje drużynie 150 za to osiągnięcie.
Mamy nadzieję że w przyszłości uda się rozegrać kolejne turnieje pod naszym przewodnictwem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *