Najmocniejsze polskie drużyny rozlosowane w fazie pucharowej PP #2!

Cześć wszystkim!

Kłaniam się poraz kolejny na naszej stronie. Wreszcie nadszedł długo wyczekiwany koniec fazy grupowej – swego rodzaju eliminacji. Słabsi odpadli, mocniejsze ekipy będą zacierać bój o slota w elitarnym Superpucharze Polski, a także o niezłe nagrody. Powiem Wam szczerze, że faza grupowa nieco zaskoczyła, a wylosowane pary ćwierćfinałowe wydają się być nadzwyczaj ciekawe. To co, chyba możemy zaczynać opowieść o sytuacji w grupach, a następnie powiemy sobie o fazie turniejowej, w której mamy już naprawdę zacięte spotkania. Na samym końcu – trzy wywiady, dwie gwiazdy fazy pucharowej oraz jeden kapitan zespołu, którego drużyna już odpadła. Zapraszam do dzisiejszej jakże długiej lektury!


 


 

Dwutygodniowy szał meczów w fazie grupowej i ich finał

4 grupy. 4 drużyny.  To wszystko przemawia samo przez się. 16 drużyn zacięcie biło się o wyjście ze swojej grupy. Każdy miał ambicje i wolę walki, aby pojawić się w następnej fazie turnieju. Jednakże to 8 drużyn jedzie dalej, a dwie drużyny z tych ośmiu pojadą na Estadio da Unusualsoft, na którym zmierzą się w meczu finałowym. Jednakże to tego jeszcze niemalże trzytygodniowa droga, więc po kolei – co tam słychać w grupie A?

GRUPA A

Zaczynamy więc od samego początku. Grupa A, i cztery ekipy – posse, kret, !Z! a także drużyna !WAF!. Ogólnie mówiąc, nie spodziewałem się takiego finału. Trzy pierwsze drużyny, które wymieniłem, zdobyły 6 punktów, jednakże według zasad najważniejsze są później kolejno bilans, a jeśli jest on równy, musimy brać pod uwagę mecz bezpośredni. Tak też było w tej grupie. Ekipa Restaurant Posse wyszła z pierwszego miejsca tylko przez fakt bezpośredniego meczu, a także swojej dobrej dyspozycji w turnieju. Przegrali oni tylko z !Z!etą, chociaż dosyć sromotnie, bo 6:1. Ci jednak nie znaleźli drogi do fazy pucharowej pomimo naprawdę znakomitej dyspozycji. Jedną bramką więcej w bilansie mogła pochwalić się drużyna kret, której zawodnicy wygrali z Zetą, a także !WAF!. Zeta jest właśnie moim największym zaskoczeniem, bo jako drużyna, która zdobyła brązowy medal w zimowym Pucharze Polski, nie mogą przejść dalej. Ale takie są zasady, taki jest Ball 3D. Byli dosłownie o włos, a są naprawdę w dobrej dyspozycji i grupa była bardzo zacięta. Ostatnią ekipą, o której nie wspomniałem, jest WAF, które – jak wiemy, nie zaskoczyło. Tak, jak wszyscy się spodziewali, zdobyli oni 0 punktów, ale należy się szacunek dla chłopaków za podejście do każdego ze spotkań, pomimo bilansu -53.

 

PozycjaDrużynaMWRPGZGSBILPts
13201311319 (+1 (MB))6
232014123186
332013720176
430031063-530

 

GRUPA B

W grupie B nie znajdujemy żadnych zaskoczeń. Szczerze powiedziawszy, to wynik grupy nie mógł być inny. Na pierwszym miejscu oczywiście /F/, które niekwestionowanie jest w znakomitej formie, pomimo utraty jednego z filarów drużyny – vedyego. Skompletowali oni wszystkie możliwe do zdobycia punkty i bezapelacyjnie dalej są faworytem do sięgnięcia po drugi tytuł mistrzowski. Zaraz za nimi znajduje się 150 z 6 punktami, z czego trzy zdobyli wygrywając na Mr` walkowerem (finalnie obie drużyny zgodziły się na remis, ale i tak nie zmienia to niczego w tabeli, więc 6 czy 4 punkty nie mają znaczenia). Na trzecim miejscu widzimy oczywiście mocną na papierze drużynę Exaama, która jednak w praktyce nie potrafiła stawić czoła /F/, a nawet po ciężkich bojach 150. Wygrali oni jedynie wysoko, bo 10-4 na ludzi Bossa – Mr`. Także grupa myślę, że bez niespodzianek, zawiódł nieco ten nierozegrany mecz, a także NO#, które myślałem, że mogłoby wyjść z drugiego miejsca. Ale cóż, zdarza się!

 

PozycjaDrużynaMWRPGZGSBILPts
133003510259
2311189-14
331021820-23
43012729-221

 

GRUPA C

Grupa C – chyba grupa, która przysporzyła wszystkim najwięcej problemów. Głównie, przez problemy z umawianiem meczy ze strony YankeSSa, który był w ogóle niekomunikatywny, a jego drużyna zagrała mecz z powodu mojego wymuszenia dwie godziny przed zakończeniem fazy grupowej. Przejdźmy do sytuacji w grupie. Tutaj faworyt był faktycznie jeden – NO, chociaż joint czy 713 były bliskie, aby utrzeć im nosa. Grali z nimi jak równy z równym, ale jednak statystyka to statystyka – to NO kompletuje punkty. Za nimi, po decydującym meczu z joint, widzimy 713. Także bardzo równe spotkanie i gdyby nie tragiczna komunikacja pomiędzy kapitanami i próby wymuszania walkowera przez kapitana drużyny 713, być może spotkanie wyglądałoby inaczej i strona przegrana miałaby więcej czasu. To jednak żadne usprawiedliwienie. Błędy w defensywie i konieczność pressowania sprawiły, że te dziury wykorzystała akademia posse. Ale nikt tak bardzo nie zaskoczył jak !Z!#, która niestety lub stety, nie zdobyła ani jednego punktu. Każda drużyna w grupie zdołała ich ograć. Może to nie był ich turniej, ale mam nadzieję, że ich, tak samo jak i jointy, zobaczymy w przyszłym Pucharze Polski! Przeprowadziłem wywiad z kapitanem !Z!#, który znajdziecie pod koniec materiału.

 

PozycjaDrużynaMWRPGZGSBILPts
13300191189
23201211746
331021518-33
43003918-90

 

GRUPA D

W grupie D też nie mieliśmy jednoznacznego faworyta. No, dobra, faworyta do objęcia pierwszego miejsca tak, a i owszem, i nie zawiódł nas on – iyx zdobyło aż 9 punktów, czyli maksimum do zdobycia. Ale kto za nimi? Musiał to być ktoś z dwójki – TB lub zyu, bo jak wiemy, cG| na razie jest drużyną dość nową i mało doświadczoną, więc nikt nie spodziewał się po nich fajerwerków. Lecz z duetu TB i zyu, to jednak drużyna, którą prowadzi shvde przechodzi dalej i melduje się w fazie pucharowej. W sumie, byłem ciekaw, jak poradzi sobie drużyna TB, zbudowana zresztą ze starego k111 – doszedł tylko Ricard, a na jeden mecz także oroni, a duet ten zadziałał destrukcyjnie na losy meczu o wyjście z grupy, chociaż może lepiej nazywać go meczem o honor, bo mieli bardzo ciężkie zadanie – by utrzeć nosa jednemu z faworytów turnieju – iyx. Cóż, zdarza się nawet najlepszym! Tym, którzy odpadli, dziękuję za rywalizację i mam nadzieję, że do zobaczenia na Estadio da Ball 3D już w lato. A tym, którzy awansowali – powodzenia!

 

PozycjaDrużynaMWRPGZGSBILPts
133003112199
23201191726
331022511143
430031146-350

 

NAJLEPSI ZAWODNICY POD KĄTEM NASZYCH STATYSTYK!

Po fazie grupowej możemy już mniej więcej zacząć obstawiać, kto zostanie królem strzelców. W pierwszym etapie turnieju wszystkich bramkami zdominował vedy, strzelając ich aż 25. Najwięcej bramek strzelił on na drużynę cG| – bo aż 14 w jednym meczu. To niezły wynik. Kapitan iyx również ma okazję wyjść ze swojej grupy, co może uczynić go także królem strzelców całego turnieju, bo będzie miał on jeszcze więcej okazji do strzelenia niesamowitych goli. Co do niesamowitych goli – może jakaś nagroda Puskasa pod koniec roku? 😉
Dalej mamy oczywiście Deva, który jest w znakomitej formie. Wraz z !Z! byli oni znacznie lepsi od posse, czyli od lidera grupy, bo ograli ich aż 6-1. Nieszczęściem dla nich było jednak to, że stracili aż 6 bramek na WAF (wynik: 21-6), co wyeliminowało ich z turnieju przez bilans. Przyczyniła się do tego także drużyna kret. Jednakże Dev_ stoi po fazie grupowej z zaskakującym wynikiem 21 bramek, ale niestety nie zdoła on dogonić już vedyego. Za napastnikiem Zety uplasował się Nolivve, z zaledwie trzema bramkami mniej od Dawida. Nie spodziewałem się go na aż tak wysokim miejscu, a co najlepsze, będzie on mógł nastrzelać jeszcze więcej goli. Za podium znalazł się jego rumuński kolega z drużyny – Varw z wynikiem 17 goli, a TOP5 zamyka Ricard, który także pożegnał się już z turniejem. No to się porobiło! Czy vedy znowu zostanie królem strzelców turnieju? Oto jest pytanie, bo jak na razie jest na prowadzeniu w rankingu całorocznym a także wiosennym!

 

UKARANI ZAWODNICY PODCZAS TURNIEJU

Ukarałem osobiście kilku zawodników, którzy sprawili mi osobiście problem, a także innym. Dwoje z nich było negatywnie nastawionych do drugiej osoby, w tym jedna z nich do administratora turnieju. Powiem Wam od razu. Nie będę tolerował takich zachowań, a w szczególności braku szacunku do administratora turnieju, który organizuje chyba jedne z ciekawszych rzeczy w tej grze od lat, jest jedynym aktywnym polskim adminem gry. Nieskromnie o sobie mówiąc. Nie będę tolerował także wyzwisk na roomie do przeciwnika od razu po meczu, lub w trakcie. Jeśli spotkam takie zachowania, następnym razem nałożymy po czerwonej kartce i zawodnik będzie zawieszony. Co do trzeciego zawodnika, ukarałem kapitana drużyny joint za całkowity brak komunikatywności, brak szacunku do czasu rywala. Nie będzie mógł on prowadzić już drużyny w przyszłym Pucharze Polski.

aisuru – żółta kartka (1/2) 🟨

Użycie wulgarnych i obraźliwych słów w kierunku przeciwnika po zakończeniu spotkania.

#
Nazwa
aisuru
Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
joint
Ligi
Puchar Polski 3v3 #1 sez. 2022, Grupa A - Lato, Grupa C - Wiosna, Puchar Polski 3v3 #3 sez. 2022, !Z!eta Cup #2, Puchar Polski 3v3 #2 sez. 2022, Grupa A - Zima, Półoficjalne Polskie Rozgrywki Pucharowe 2022
Sezony
2022
haykey a.k.a. uxz – żółta kartka (1/2) 🟨

Brak szacunku do administratora turnieju ukazany na czacie kapitanów oraz próba wymuszenia walkowera na drużynie joint, podczas, gdy jego cała drużyna gra lub może grać w Ball 3D podczas obecności joint.

#
Nazwa
uxz
Narodowość
polPolska
svkSłowacja
Obecna drużyna
posse
Poprzednie drużyny
|Il|I, 713, posse
Ligi
Puchar Polski 3v3 #1 sez. 2022, Grupa C - Lato, Grupa C - Wiosna, Puchar Polski 3v3 #3 sez. 2022, !Z!eta Cup #2, Puchar Polski 3v3 #2 sez. 2022, Grupa B - Zima, Półoficjalne Polskie Rozgrywki Pucharowe 2022
Sezony
2022
Yankess – zakaz prowadzenia drużyny w Pucharze Polski #3 – LATO 

Za trudności z komunikacją, często brak aktywności na discordzie zawodnik ten nie może prowadzić drużyny w przyszłych – letnich rozgrywkach. Osobiście sugeruję jednak w ogóle nie prowadzić drużyny, jeśli nie potrafi umawiać się meczy lub nie ma się na to czasu.

#
Nazwa
YankeSS
Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
|KO|
Poprzednie drużyny
joint
Ligi
Puchar Polski 3v3 #4 sez. 2022, Puchar Polski 3v3 #1 sez. 2022, Grupa A - Lato, Grupa C - Jesień, Grupa C - Wiosna, Puchar Polski 3v3 #3 sez. 2022, !Z!eta Cup #2, Puchar Polski 3v3 #2 sez. 2022, Grupa A - Zima, Półoficjalne Polskie Rozgrywki Pucharowe 2022
Sezony
2022

 

Faza pucharowa została rozlosowana!

Enejti na stream rozlosował fazę pucharową turnieju. Wiedzieliśmy od początku, że będą to bardzo wyrównane pojedynki. Nikt się nie mylił. Myślę, że chyba wszystkie pojedynki można na papierze uznać za wyrówane, bo jednak za coś te drużyny ze swoich grup wyszły. Nie mam jednak meczu, na który najbardziej czekam – wszystkie wydają mi się ciekawe. Zobaczcie sami na te pary ćwierćfinałowe – lewa strona to jedna strona drabinki, prawa to druga. Powodzenia w ćwierćfinałach!

Głos Ballowicza

Witam wszystkich w ostatniej części naszego artykułu, gdzie pozwalamy wypowiedzieć się zawodnikom Pucharu Polski. Dzisiaj na warsztat bierzemy chyba największe negatywne zaskoczenie – drugą !Z!etę. Zapytam kapitana, co poszło nie tak, gdzie widzą błędy a także kto najbardziej ich zaskoczył. Porozmawiam także z obecnym liderem klasyfikacji strzeleckiej, vedym, i zobaczymy, jak czuje się po awansie do fazy pucharowej.

BUFFIA – KAPITAN !Z!# – Jakie plany ma drugi skład !Z! na kolejny Puchar Polski?

#
Nazwa
bufiaa
Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
!Z!
Poprzednie drużyny
!Z!#
Ligi
Ekstraklasa 2023 Faza Play-Off, Grupa C - Wiosna, Grupa D - Lato, Puchar Polski 3v3 #3 sez. 2022, Puchar Polski 3v3 #2 sez. 2022, Ekstraklasa 2023, Półoficjalne Polskie Rozgrywki Pucharowe 2022
Sezony
2022, 2023

 

Redaktor: Witam serdecznie kapitana drugiego składu Zety. Na początku, no dla Was niestety – co poszło nie tak? Co zawiniło, że nie przeszliście dalej, mimo, że wielu z Was stawiało Was na drugim miejscu w grupie?

Buffia: Witam również wszystkich bardzo serdecznie. Co zawiniło? Uważam, że to, że przede wszystkim mało graliśmy ze sobą w takim składzie, ja tak na prawdę dołączyłem do Zety jakieś 2 tygodnie przed rozpoczęciem turnieju, albo może trochę wcześniej. Warto dodać, że Hime i Nely nie grali w tą grę w ogóle, a danley nie gra ,,trójek” ale to nie jest żadne wytłumaczenie. Sądzę że mimo wszystko największym problemem było to że nie byliśmy ze sobą zgrani.

Redaktor: Jak atmosfera w drużynie po takiej fali porażek?

Buffia: Wszystko jest okej, szkoda bo mieliśmy raczej prostą grupę, ale zagraliśmy tragicznie więc no cóż. Trzeba się podnieść, głowa do góry i trzeba popykać ze sobą więcej żeby się zgrać.

Redaktor: Z kim mieliście największe trudności jeśli chodzi o mecz? Może inaczej – kto Was najbardziej zaskoczył w Waszej grupie?

Buffia: Szczerze? Nie chcę wyjść na jakiegoś ego topa czy coś, ale uważam że żadna z drużyn z którymi graliśmy nie zagrała jakoś spektakularnie. Wszyscy byli do rozjechania, po prostu my zagraliśmy giga słabo, przede wszystkim nie na miarę oczekiwań które były wobec nas. Popełniliśmy masę błędów które w ogóle nie powinny mieć miejsca ale oczywiście gratulujemy wszystkim drużynom 713, jointom i NO. Byliście lepsi.

Redaktor: Obserwowałeś sytuację w innych grupach? Jeśli tak, co możesz o niej powiedzieć? Kto najbardziej Cię rozczarował, a kto zaskoczył?

Buffia: Szczerze nie obserwowałem za bardzo sytuacji w innych grupach, więc nie mogę się wypowiedzieć. Teraz gdy patrzę na miejsca które zajęły drużyny w innych grupach, to nie widzę żadnych głębszych rozczarowań no oczywiście oprócz !Z!# i może trochę !Z!, ale tam zabrakło na prawdę nie wiele bo chyba 1 gol do bilansu. Trochę szczęścia i skupienia i wyszliby do następnej fazy. Chłopaki wiedzą co zrobili źle i na pewno wrócą silniejsi, tak jak my.

Redaktor: Jak wiemy, prowadzisz drugi skład Zety. Zobaczymy Was w następnym – letnim Pucharze Polski? Czy może złączycie siły z pierwszym składem, który jak wiemy – także nie idzie dalej? Szykujecie jakieś zmiany w drużynie?

Buffia: Tak będziemy grać w letnim pucharze polski i to nawet może w 3 składach, co do złączenia 2 składów, nie złączymy sił z pierwszym składem. Co do zmian w ich składzie – nie wypowiadam się, bo to nie moja działka. Ale już co do zmian w !Z!# na pewno jakieś się pojawią.

Redaktor: Co możesz powiedzieć o organizacji turnieju? Jak do tej pory po pierwszym, a także połowie drugiego Pucharu Polski oceniasz organizację największego turnieju w Ball 3D?

Buffia: Uważam że robicie całkiem dobrą robotę i fajnie że organizujecie coś takiego dla społeczności 😉

Redaktor: Kogo stawiasz za faworyta w tym drugim Pucharze Polski?

Buffia: Uważam że największe szanse na wygranie PP mają albo /F/ albo iyx. Osobiście chciałbym aby iyx wygrało, a gruby braciak ze Szkocji podnosił Puchar Polski. (red. mowa o shoomie)

Redaktor: Dzięki za odpowiedzi. Możesz kogoś pozdrowić.

Buffia: Dzięki również. Pozdrawiam braci z !Z! w szczególności Dawida, bo gdyby nie on to by mnie tu nie było więc dziekuję bardzo i jeśli to czytasz to wiedz że jesteś kozakiem. Pozdro również dla biznesa, lewanduxy, kreta, i shadyego.


Zdanie kapitana !Z!# znamy. Teraz pora na gwiazdę tej edycji, gracza, który jak na razie rozegrał wszystkie spotkania, jakie były możliwe od pierwszego Pucharu Polski. Mowa oczywiście o Riskym. Napastnik drużyny /F/, triumfator poprzedniej edycji, jeden z najlepszych strzelców i także w sumie „młoda” gwiazda. Zapytam oczywiście o wymarzonego przeciwnika w fazie pucharowej, bo rozmawialiśmy jeszcze przed rozlosowaniem pierwszych par. Miłej lektury.

RISKY – ZAWODNIK /F/ – Z kim chciałby zmierzyć się w fazie pucharowej?

#
Nazwa
Risky
Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
/F/
Poprzednie drużyny
#XVA
Ligi
Puchar Polski 3v3 #4 sez. 2022, Puchar Polski 3v3 #1 sez. 2022, Grupa B - Wiosna, Grupa C - Lato, Puchar Polski 3v3 #3 sez. 2022, Superpuchar Polski - turniej finałowy, !Z!eta Cup #2, Puchar Polski 3v3 #2 sez. 2022, Grupa C - Zima, Grupa D - Jesień, Półoficjalne Polskie Rozgrywki Pucharowe 2022
Sezony
2022

 

 

 

Redaktor: Witam Risky. Jak wiemy, jesteś zawodnikiem /F/ – idziecie dalej. Po triumfie w pierwszym Pucharze Polski, dalej jesteście stawiani w roli faworytów. Celujecie w wygraną? Kto może być dla Was największym problemem ogólnie w każdym z etapów fazy pucharowej z drużyn, które wyszły?

Risky: Witam ogólnie po fazie grupowej zauważyłem że mamy duże szanse na wygranie Pucharu Polski po raz drugi. Nie spodziewałem się tego, lecz jest to możliwe, największym problemem myślę, że było by kret, jednak myślę, że i tak powinniśmy wygrać. Fajnie było by się z nimi zmierzyć.

Redaktor: Co do problemów – czy w ogóle mieliście jakiekolwiek problemy w fazie grupowej? Kto stawiał Wam największy opór? Mr`, NO#, a może 150?

Risky: W fazie pucharowej nie wiedzieliśmy w ogóle jakim składem grać, testowaliśmy różnie na przykład, że Mario by był bramkarzem a Yamaha na napad, nie było źle ale myślę że lepiej jest jak Yamaha broni. Potrafi przypierdzielić mocną piłę ze środka mimo, że jest bramkarzem i dużo nam to pomaga. Największy opór postawiło 150, które w pierwszej połowie trafiło 3 bramki i było 3:0, ale w drugiej już się obudziliśmy i o wiele lepiej nam poszło. Mecz zakończył się 5:3 dla nas, więc pozytywnie.

Redaktor: Jak sytuacja w drużynie po transferze Vedyego do jego własnej, nowej drużyny – iyx? Jak wiemy, bardzo pomógł on Wam w pierwszej edycji zdobywając koronę króla strzelców. Jak Wam się w ogóle gra?

Risky: Szkoda że Vedy już znami nie gra. Jednak jego odejśćie nie zmieniło za dużo, ale bardzo fajnie by było jakby Vedy i Waqz zagrali znami Super Puchar Polski, jeżeli nie wygrają slota w aktualnym lub przyszłych Pucharach Polski.

Redaktor: Czy w /F/ napotkamy jeszcze jakieś zmiany, czy do końca turnieju gracie tym samym składem? Chodzą plotki o transferze Dom3la, jako zawodnik wiesz coś o tym? ( 😃 )

Risky: Myślę że /F/ ma bardzo dobry skład aktualnie i raczej nie będzie żadnych zmian. Było trochę myślenia czy Dom3l będzie dopisany, ale najprawdopodobniej nie, ponieważ po prostu nie chcemy za dużo mieszać (nigdy nie wiadomo), i póki co skład zostaje jaki jest.

Redaktor: Kto byłby Waszym wymarzonym przeciwnikiem w pierwszym etapie fazy pucharowej i dlaczego? Możecie trafić na drużyny tylko z drugich miejsc, oprócz 150. 

Risky: Wymarzonym przeciwnikiem w pierwszym etapie fazy pucharowej myślę że było by Kret. Jest to dobra drużyna która mnie zaskoczyła – nie myślałem że wyjdą z grupy, szczególnie że nie grają za dużo w Balla. Myślałem, że Zeta wyjdzie zamiast nich, dlatego myślę że fajnie było by się zmierzyć.

Redaktor: Zakoczenia, Risky, zaskoczenia. Kto Twoim zdaniem pokazał się lepiej, niż spodziewałeś, a kto zawiódł w całej fazie grupowej?

Risky: Jeżeli mam być szczery to moim zdaniem nikt tu się za dobrze nie pokazał przynajmniej w moich oczach ale jeżeli musiałbym wybierać to posse. Zeta niestety mnie zawiodła nie mieli jakiejś łatwej grupy nie powiem ze mieli jednak prawie im się udało w ich ostatnim meczu na posse bardzo blisko było.

Redaktor: Jak oceniasz organizację turnieju?

Risky: Organizacja turnieju bardzo fajna. Jedyne co mi się nie podoba i nie jestem za tym to kary, przykładowo niektórzy już dostali bana na ten Puchar Polski co zmniejsza ilość drużyn. Kary nie są takie złe, tylko myślę że nie powinno się dostawać aż takie surowe bany i ogólnie lepiej jest jak jest więcej ilość drużyn zapisanych. Bardzo też mi się podoba, że mecze są streamowane – co prawda nie wszystkie niestety, ale większość.

Redaktor: Możesz kogoś pozdrowić. Dzięki za wywiad i powodzenia dalej!

Risky: Pozdrawiam 150 i iyx mam nadzieje że się zobaczymy w finale. Dzięki za wywiad.


Wywiad z Riskym za nami. Czas na ostatnią część dzisiejszego „Głosu Ballowicza”, której gościem będzie Vedy. Zadałem mu także podobne pytania jak u przedmówców. Mowa była także o królu strzelców. Zapraszam.

VEDYLV – KAPITAN iyx – Czy ktoś może go prześcignąć w klasyfikacji króla strzelców?

#
Nazwa
vedylv
Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
/F/
Poprzednie drużyny
iyx, NO
Ligi
Puchar Polski 3v3 #4 sez. 2022, Puchar Polski 3v3 #1 sez. 2022, Grupa B - Jesień, Grupa D - Wiosna, Superpuchar Polski - turniej finałowy, !Z!eta Cup #2, Puchar Polski 3v3 #2 sez. 2022, Grupa C - Zima, Półoficjalne Polskie Rozgrywki Pucharowe 2022
Sezony
2022

 

 

Redaktor: Witam Vedy. Jesteś już trzecim, który udziela wywiadu do naszego artykułu z podsumowaniem. Skompletowaliście punkty. Proszę, powiedz – jak wygląda atmosfera w iyx? W jakie miejsce w tym Pucharze przede wszystkim celujecie, bo jak wiemy, jesteście stawiani w roli faworyta. 

Vedy: Generalnie atmosfera jest dobra, gramy luźno, bez spiny wbrew temu co mówiła kiedyś pewna osoba i myślę, że jest to główny element tego, że idzie nam bardzo dobrze. Cała nasza trójka celuje oczywiscie w trofea czyli w 1 miejsce, jesteśmy wystarczająco zdeterminowani aby temu podołać.

Redaktor: W ogóle – nie wiem, czy pytałem już o to na forum, ale skąd decyzja o stworzeniu własnej drużynie i oddziału od /F/?

Vedy: Drużyna iverxes nie jest nową drużyną, w tym samym składzie graliśmy juz dużo wcześniej wiele turniejów, które zwyciężaliśmy, także można powiedzieć, że jest to reaktywacja a nie stworzenie nowej drużyny od podstaw. Decyzja o reaktywacji wynikła z powrotu neeza do gry, z którym gra mi się szczerze mówiąc najlepiej spośród wszystkich.

Redaktor: Kto sprawił Wam największy problem w grupie? 

Vedy: Myślę że największy problem sprawiła nam drużyna Biznesmana co było do przewidzenia, że będzie to najcięższy mecz w grupie patrząc na ich skład na papierze. TB zagrało z nami na prawdę fajne i równe spotkanie, które myślę że było widowiskiem przyjemnym dla oka dla tych co oglądali strumyk z meczu.

Redaktor: Na kogo chciałbyś osobiście najbardziej trafić w pierwszym etapie fazy pucharowej? Przypomnę, że możecie trafić na drużynę tylko z drugich miejsc i oprócz drużyny zyu. 

Vedy: Myślę, że cała nasza trójka chciałaby trafić na drużynę 713 z takiego powodu, że rzekomo znają nasz styl gry. Chcielibyśmy tym meczem pokazać, że się mylą i pokazać klasę i to, że jesteśmy nieprzewidywalni.

Redaktor: Jaka drużyna zaskoczyła Cię najbardziej pozytywnie, a u której wyszły błędy i pokazała się ze słabszej strony, niż powinna?

Vedy: Najbardziej pozytywnie zaskoczyła mnie drużyna posse, wyszli z pierwszego miejsca mimo, że mieli w grupie zete i krety, do których bardziej skłoniłbym się powiedzieć, że skonczą grupę na pierwszym miejscu. Drużynie jcoba życzę powodzenia w fazie pucharowej. Zaskoczyła mnie również drużyna zety, która nie wyszła z grupy, mimo że stawiałem ich jako faworytów do zwycięstwa w grupie a.

Redaktor: Czy szykują się jakieś transfery w iyx, czy zostajecie tą ekipą jaka jest?

Vedy: Jeśli miałyby nastąpić zmiany, to z pewnością nie byłoby to już iverxes. Ta drużyna należy do stałej czwórki i nie planuję żadnych zmian.

Redaktor: Jesteś liderem klasyfikacji strzelców wiosennego Pucharu Polski. Kto Twoim zdaniem ma szansę wygrać z Tobą wyścig o koronę króla strzelców w tej drugiej edycji PP? Czy może jesteś pewny siebie i uważasz, że to Ty zdobędziesz poraz kolejny pierwsze miejsce.

Vedy: Jeśli mam być szczery to wątpię żeby ktoś mógł mnie wyprzedzić do końca pucharu, teraz jest faza w której ciężko bedzie strzelać dużo bramek, istnieje jeszcze możliwość, że odpadniemy w ćwierćfinale i wtedy jest szansa na to, że liderem klasyfikacji strzelców będzie ktoś inny. Jak będzie czas pokaże.

Redaktor: Jak oceniasz organizację turnieju?

Vedy: Turniej jest w mojej opinii dobrze zorganizowany. Ważną rolę odgrywa strona, na której są wyniki, terminarze i tabele co jest fajną rzeczą. Co do samego turnieju, myślę że nie ma się do czego przyczepić.

Redaktor: To wszystko, dzięki za poświęcony mi czas. Możesz kogoś pozdrowić 😉

Vedy: Pozdrawiam mojego braciaka neeza i kubsyna oraz naszą maskotkę czertusia. Dzięki za wywiad, pozdrawiam. 

To wszystko, co miałem do przygotowania na dziś. Dziękuję tym, którzy poświęcili swój czas udzielając wywiadów. Dziękuję wszystkim, którzy odpadli, a także tym, którzy idą dalej za świetną rywalizację i życzę powodzenia dla każdej drużyny. Czekam na sportową rywalizację!

Autor: Yoohoo

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *