Zbliża się druga edycja legendarnego turnieju !Z!eta Cup!

Witam!

Jak wszyscy wiemy, ostatnio administracja Ball 3D Polska zaczęła działać na nieco podzielonym froncie. To znaczy, oczywiście, skupiamy się na Pucharze Polski, na jak najlepszej organizacji tego wspaniałego turnieju, ale otworzyliśmy się także na promocję turnieju społeczności. Turnieju, który jest dosłownie legendą, i chcemy, aby przeprowadzić i wypromować go jak najmocniej się da. Skąd legenda tych rozgrywek? Na czym on w ogóle polega?

Pierwsza edycja !Z!eta Cup – pierwowzór jednodniowego turnieju

Pierwsza edycja !Z!eta Cup rozpoczęła się 29 grudnia 2016 roku w godzinach popołudniowych. Cała ikona tego turnieju polegała na samym stream – trzech legendarnych komentatorów Ball 3D – Striker, Marwid a także Szprycek poprowadzili niemalże to wydarzenie przez 10 godzin. I ta „ikona” właśnie polegała na tym, że cały turniej – faza grupowa, a także pucharowa, odbyły się jednego dnia, na jednym, długim stream. Udział wzięło wtedy aż 16 drużyn, aczkolwiek – czego już nie byłem w stanie się dokopać, prawdopodobnie były do tego turnieju przeprowadzone także kwalifikacje.  Ten turniej stanowił pierwowzór jednodniowego turnieju – wtedy nie było czegoś takiego jak „Weekly”, tym bardziej, że „Weekly” jest już w obecnych czasach byle turniejem, byleby pograć, bo nie ma zbyt dużo ekip.

Jak będzie wyglądała druga edycja !Z!eta Cup?

Druga edycja !Z!eta Cup będzie nieco inna, niż poprzedni, legendarny turniej przeprowadzony przez zawodników !Z!ety, a także streamerów. Turniej, jak i ten wcześniejszy, będzie przeprowadzony w formacie 3v3 – tylko, że teraz oczywiście na SPRINT. W dniach 6-7 maja odbędą się dwudniowe, wspaniałe mam nadzieję rozgrywki, podczas których pierwszego dnia zestreamujemy całą fazę grupową, zaś następnego – pucharową. Oba dni rozpoczniemy od godz. 18:00 CET. Będą za to odpowiedzialni najlepsi komentatorzy Ball 3D z Polski, którzy dostarczą nam od groma emocji! W te dni przypada także finał Pucharu Polski, także jeden z tych dni będzie zawierał w programie niewykluczone, że finał półoficjalnych polskich rozgrywek. Do turnieju może zapisać się każda drużyna, która ma polskiego kapitana. Nie ma limitu obcokrajowców. Zapowiada się naprawdę świetny weekend. Współpracuję już z innymi organizatorami innych rozgrywek, aby w tych dniach nic nie organizować. Odpowiedzialność organizatorską ponoszą członkowie roli !Z!eta Cup Admin na Discordzie, której przewodzi Kubsyn.

Nagrody

1 MIEJSCE – 150 do sprawiedliwego podziału na drużynę + wybrany przez adminów item ze sklepu Ball 3D dla każdego zawodnika,

 

2 MIEJSCE – 100 do sprawiedliwego podziału,

 

3 MIEJSCE – 75 do sprawiedliwego podziału.

 

Więcej informacji w samych zasadach, które umieszczam poniżej. Zapisy kończą się 4 maja, więc zapraszam do aktywnego rejestrowania Waszych drużyn. Mamy ich już 7!

 

 

 

Transmisja z pierwszej edycji Zeta Cup

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *