Wywiad z twórcą Ball 3D już jutro!

  • 3 czerwca 2022
  • Yoohoo
  • WYWIAD
  • 0
  • 191 Views

Witam!

Kłaniam się wszystkim po małej przerwie od postów na tej stronie. Wczoraj mieliśmy okazję świętować 10. rocznicę powstania Ball 3D. Jutro zaś, z tej samej okazji w naszym studiu na kanale Twitch zagości nie kto inny, jak twórca naszej ukochanej gry – Maniek. Przeprowadzimy z nim oczywiście wywiad, a raczej ciekawą rozmowę. Co będzie miał nam do powiedzenia?

Inicjatywa wyszła od członków administracji Ball 3D Polska, aby przeprowadzić wywiad w takim formacie na żywo, w szczególności, że wczoraj obchodziliśmy 10. urodziny naszej ukochanej gry. 4 czerwca o godzinie 18:00 będziemy mieli okazję porozmawiać z Mańkiem na temat samej gry, nieco o jej historii, także o jego pracy, zainteresowaniach czy konkurencji dla gry. To z pewnością ciekawe tematy, którymi powinien zainteresować się każdy, kto gra w Ball 3D dość regularnie. Jakie Maniek wiąże plany z Ball 3D? Tego dowiemy się wszyscy jutro, w wywiadzie dla polskiej społeczności gry. Zapraszam wszystkich serdecznie, każdy jest mile widziany. Mamy około 100. pytań, jednakże jeżeli pojawi się coś ciekawego, to wybierzemy coś z czatu.

 

To także ostatni moment na zadanie pytań twórcy gry. Specjalny kanał na naszym Discordzie jest otwarty do jutrzejszego popołudnia. Kto ma pomysł na jakieś pytanie – zapraszam na nasz serwer Discord: https://ball3d.com.pl/discord

 

Zapraszam wszystkich jutro, 4 czerwca o godz. 18:00 na kanał Twitch: https://twitch.tv/b3dpolska

 

 

Jutrzejszy gość – twórca Ball 3D, Maniek!

#
44
Nazwa
maniek
Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
-X-, foo*

 

 

[twitch-player channel=”https://twitch.tv/b3dpolska” chat=”true”]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *